Instituto Cervantes


Intensywny kurs języka hiszpańskiego
Print this page

Intensywny kurs hiszpańskiego w Madrycie z Susana Marques

Intensywny kurs hiszpańskiego w Madrycie z Susana Marques

¡Hola a todos! Nazywam się Susana Marqués i urodziłam się w La Rioja – hiszpańskim miasteczku, powszechnie znanym z produkcji regionalnego wina, w którym mieści się ponad 500 winnic.

Większość studentów naszej szkoły wybiera intensywny kurs hiszpańskiego, gdyż oferuje on odpowiedni balans pomiędzy czasem na naukę w szkole, samodzielną naukę w domu oraz czasem wolnym, który można przeznaczyć na zwiedzanie Madrytu. Intensywny kurs hiszpańskiego w Madrycie jest idealny dla osiągnięcia szybkich rezultatów. Zajęcia prowadzone są w sprawnym tempie i jedynie w języku hiszpańskim. To pozwala zanurzyć się w języku już od pierwszej chwili po przybyciu na zajęcia! Ta wspaniała techinka nauczania efektywnie angażuje każdego studenta, co skutkuje dużo szybszą nauką i lepszymi rezultatami.

Zajęcia trwają cztery godziny dziennie. W tym tygodniu będziemy pracowali nad poprawą umiejętności komunikacyjnych, poszerzeniu słownictwa, nauce przydatnych zwrotów oraz ćwiczeniu gramatyki. Wszystko to w atmosferze lepszego poznawania siebie nawzajem.

Moim podstawowym celem jest sprawienie, by każdy student czuł się komfortowo na zajęciach. W ten sposób przygoda z nauką hiszpańskiego jest przyjemniejsza i bardziej efektywna. W trakcie mojej wileletniej pracy zrozumiałam, że każdy student otwiera się w inny sposób: niektórzy opowiadają historie ze swojego życia już na pierwszych zajęciach podczas gdy inni są bardziej powściągliwi. Moim priorytetem jest, aby każdy student zrozumiał wszystkie kluczowe kwestie omawiane na zajęciach, poprawił znajomość hiszpańskiego, jak również wrócił do domu z walizką pełną śmiechu i dobrych wspomnień.

Co więc myślisz o przyjeździe i nauce razem z nami? Mam nadzieję spotkać się z Tobą wkrótce na jednych z moich zajęć!

Intensywny kurs hiszpańskiego w Madrycie – najważniejsze informacje

Liczba lekcji w tygodniu 20

Program kulturalno- rozrywkowy 5 zajęć programu kulturalno – rozrywkowego wliczone w cenę kursu.  Zazwyczaj zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 17.00 do 18.40. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać Madryt oraz kulturę Hiszpanii!

Daty rozpoczęcia kursu Nowe zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek w roku (również w trakcie świat Wielkanocnych i Bożego Narodzenia)

Daty rozpoczęcia kursów dla początkujących Co 2 tygodnie organizowane są kursy dla osób rozpoczynających przygodę z językiem hiszpańskim zupełnie od zera. Sprawdź daty rozpoczęcia kursów dla początkujących

Liczba osób w klasie
Maksymalnie 8, średnio 6 osób w grupie – nasza szkoła oferuje jedne z najmniejszych grup zajęciowych w Madrycie.

Harmonogram 4 zajęcia dziennie od poniedziałku do piątku, możliwośc wyboru pomiędzy zajęciami porannymi i popołudniowymi.

Minimalny wiek studenta 17

Poziomy  Od zupełnie początkujących (A1) do bardzo zaawansowanych (C2). Oferowane kursy obejmują wszystkie poziomy zaawansowania, zgodne z przyjętymi przez Radę Europy- CEFR poziomami biegłości językowej.

Długość trwania jednej lekcji w AIL Madrid 50 minutes

Ilość tygodni 1-52

Materiały szkoleniowe Podręcznik do nauczania języka hiszpańskiego rekomendowany przez prestiżowy Instytut Cervantesa, gwarantujący najwyższą jakość oraz najlepsze techniki nauczania języka hiszpańskiego. Zajęcia uzupełniają liczne materiały wizualne, hangouty, własne materiały szkoleniowe oraz Internet.

Certyfikat Certyfikat uczestnictwa otrzymywany po zakończeniu kursu oraz zdaniu nieobowiązkowego egzaminu.

Ceny intensywnego kursu hiszpańskiego w Madrycie

Sprawdź również:

Ilość tygodni Cena w Euro
1 tydzień 170

2 tygodnie 340

3 tygodnie 510

4 tygodnie 680

1 dodatkowy tydzień 170

Opłata wpisowa pobierana przy zapisie na kurs: 50 Euros
Sprawdź niższe ceny kursu przy zapisie na Długoterminowy kurs hiszpańskiego trwający 8 lub więcej tygodni.

Ilość tygodni Cena w Euro
>8 tygodnie 153

Zalety nauki języka hiszpańskiego w AIL Madrid:

Dates de début des cours