Instituto Cervantes


Kurs Hiszpańskiego Zlokalizowany w Wielu Miejscach
Print this page

Kurs Hiszpańskiego Zlokalizowany w Wielu Miejscach

Dlaczego nie wykorzystać możliwości nauki hiszpańskiego w różnych miastach?

Uczsię hiszpańskiego w różnych miastach hiszpańskich szkół językowych Dlaczego by nie spróbować czegoś nowego po zapoznaniu się z Madrytem? Z AIL Madrid masz okazję na kontynuowanie kursu  w jednej z naszych szkół partnerskich w różnych miastach Hiszpanii.

Nasze szkoły partnerskie

Nasze szkoły partnerskie zlokalizowane są w następujących miastach:

Nauka hiszpanskiego w Barcelonie, wiele lokalizacjiJeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego  w mieście, które nie zostało wymienione powyżej  z przyjemnością zorganizujemy to dla Ciebie. Wszystkie nasze szkoły partnerskie zlokalizowane sa w centrach miast i oferują doskonale opracowane kursy hiszpańskiego. Podobnie jak my, nasze szkoły partnerskie oferują kursy hiszpańskiego połączone z programem kulturalno – rozrywkowym. Kursy są dostępne na 6 różnych poziomach (A1 - C2) które mają swoje odzwierciedlenie w europejskiej klasyfikacji Poziomu Biegłości Językowej (CEFR). 

Przygoda twojego życia!

Nauka hiszpanskiego w Granadzie, wiele lokalizacji Biorąc udział w kursie hiszpańskiego w różnych miastach Hiszpanii masz świetną okazję do poznania tego niezwykłego kraju, kultury, obyczajów jak również bardzo przyjaznych i otwartych hiszpanów! W tym czasie poznasz mnóstwo ludzi z najróżniejszych zakątków świata i będziesz z nimi w życiu codziennym praktykować zdobytą na kursie wiedzę. To będzie na pewno niezapomniana przygoda Twojego życia! Ten kurs jest idealny dla osób, które chcą poczuć prawdziwy hiszpański rytm życia. Każde z hiszpańskich miast ma własną tradycję i zwyczaje więc ten program jest najlepszym sposobem na odkrycie Hiszpanii i poznanie języka w stopniu zaawansowanym. Podczas pobytu w różnych miastach Hiszpanii będziesz mieć okazję do spróbowania wyśmienitej kuchni każdego z tych regionów wraz z napojami i słynnymi Tapas. Będziesz mieć okazję uczestniczyć w pieszych wycieczkach przez piękne uliczki i pasaże, na pewno znajdziesz czas na uzyskanie wakacyjnej opalenizny na hiszpańskich plażach, zobaczysz również piękne góry i widoki jakich nie widziałeś nigdy wcześniej w życiu!

Nauka hiszpanskiego w Walencji, wiele lokalizacji
Wybierając ten program masz okazję  wykorzystać przerwę w studiach, pracy (Gap year). Ten program jest stworzony nie tylko dla młodych ludzi którzy jeszcze nie zdecydowali co zrobić po ukonczeniu studiów , jest on również świetnym rozwiązaniem dla dorosłych, którzy chcą zrobić sobie przerwę w karierze aby nauczyć się zupełnie nowego języka. 
Nauka hiszpanskiego w Salamance, wiele lokalizacji 

Wymagania

  • Ukończone 18 lat
  • Złożenie rezerwacji na co najmniej 2 tygodnie przed planowanym przybyciem
  • Udział w minimum 8 – tygodniowym kursie hiszpańskiego, z czego co najmniej 4 pierwsze   tygodnie  w Madrycie.
  • Posiadanie wszystkich niezbędnych pozwoleń wizowych (jesli wymagane)

W AIL Madrid nie stracisz zajęć z powodu dni światecznych. Jesteśmy jedyną szkołą języka hiszpańskiego w Madrycie, w której odrabiane są wszystkie zajęcia, niezależnie od rodzaju kursu, długości pobytu, liczby dni świątecznych w tygodniu i pory roku.