Instituto Cervantes


Wieczorowy kurs hiszpańskiego
Print this page

Eduardo na popołudniowych zajęciach z języka hiszpańskiego

Cześć, jestem Eduardo i chciałbym porozmawiać na temat zajęć wieczorowych.

Popołudniowe zajęcia z języka hiszpańskiego ułatwiają codzienne życie. Pomaga rozwijać twoje umiejętności komunikacyjne, abyś mógł lepiej rozumieć i komunikować się płynnie z kolegami z pracy a także z Hiszpanami, z których spotykasz codziennie. Kładziemy nacisk na gramatykę, nowe słownictwo a także potoczne zwroty, które umożliwią swobodne komunikowanie się w towarzystwie.

Moi uczniowie są głównymi postaciami podczas każdych zajęć, zawsze aktywnie biorą udziału w ćwiczeniach i rożnych aktywnościach. Moją rolą jest być jako prezenter części gramatyki i mediator w trakcie dyskusji lub prezentacji. Myślę, że najbardziej skutecznym sposobem, aby nauczyć się hiszpańskiego jest nacisk na rozwój strategii komunikacji, w mowie i piśmie, dotyczących aktualnych i wywołujących dyskusję tematów u studentów.

Z niecierpliwością czekam na Ciebie na jedną z moich zajęć z języka hiszpańskiego w godzinach popołudniowych!

1. Kurs hiszpańskiego w godzinach popołudniowych

Ilość zajęć w tygodniu 4 sesje po 45 minut

Dni zajęć Poniedziałek i środa i / lub wtorek i czwartek. Jeśli chcesz, aby Twoje badanie bardziej intensywnie można uczestniczyć w dwóch różnych grupach klasowych, od poniedziałku do czwartku

Godziny zajęć 19: 00-20: 30 lub 20: 30-22: 00

Daty rozpoczęcia kursu Każdego tygodnia

Daty rozpoczęcia dla początkujących
Co 3 tygodnie. Kolejny termin rozpoczęcia kursów dla początkujących jest: 1 Październik, o 20:30, w Wtorek i Czwartek.

Minimalna liczba tygodni 4

Maksymalna liczba uczniów w klasie
Maksymalnie 9, normalnie 6 studentów

Poziomy
Od poziomu podstawowego do zaawansowanego (A1 - C2) według skali wspólnego europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.

Certyfikat
Certyfikat ukończenia kursu na koniec kursu.

2. Rozkład zajęć i poziomy

Dzień 19:00-20:30 20:30-22:00
Poniedziałek i środa A1.1
A2.1

A2.1

A2.2  A2.1

A2.2

A2.2

B2.1 A2.2

B2.1

B2.2
C1.1

B2.2
  

C1.2
Wtorek i czwartek A1.1 A1.1

A1.2 A1.1

A1.2

A1.2 B1.1

A2.2 

A2.1 

A2.2

B1.2  

B1.1 

B1.2

B2.1

B2.2

B2.2

4. Zasady anulowania rezerwacji

Zdajemy sobie sprawę, że z różnych powodów nie możesz przyjść na każde zajęcia dlatego dajemy Ci możliwość odwołania zajęć w godzinach popołudniowych, i odrobieniu ich w innym terminie. Wystarczy tylko poinformować osoby z obsługi poprzez e-mail co najmniej jeden dzień / 24 godziny przed planowanymi zajęciami (wyjątkiem w weekendy i święta, że odwołania nie są akceptowane). Jesteśmy jedyną szkołą hiszpańskiego w Madrycie, która umożliwia anulowanie zajęć więc faktycznie płaci się tylko za te zajęcia na których się uczestniczyło.

5. Proszę chodzić punktualnie na zajęcia!

Z szacunku dla swoich kolegów i aby zmaksymalizować naukę dla wszystkich studentów. Zachęcamy do przybywania na zajęcia punktualnie. W przypadku, gdy student przybywa na zajęcia po 15 minutach po rozpoczęciu zajęć, nauczyciel ma prawo do nie wpuszczenia go na zajęcia.. W tym wypadku, zajęcia nie można odrobić w innym dniu.

6. Dowiedz się więcej:

Beginners