Instituto Cervantes


Długoterminowy kurs hiszpańskiego w Madrycie
Print this page

Kursy języka hiszpańskiego prowadzone przez Ana Ballesteros, Nauczyciela języka hiszpańskiego w AIL Madrid

¡Hola a todos! Mam na imię Ana i jestem nauczycielem języka hiszpańskiego AIL Madrid. Kurs zajęć długoterminowych przeznaczony jest dla tych, którzy chcą poświęcić swój czas, semestr a nawet i dłużej, aby pogłębić swoją wiedzę o języku i hiszpańskiej kulturze. Ten typ zajęć daję satysfakcję i pozwala zdobyć doświadczenie zarówno dla uczniów jak i dla mnie, szczególnie gdy zaczynam kurs z początkującymi. Z prosty sposób pokazuje moim uczniów metody w komunikowaniu się w zupełnie nowym języku.

Kiedy rozpoczynam zajęcia długoterminowe ze studentami, którzy zaczynają naukę języka hiszpańskiego zupełnie od podstaw, na pierwszych zajęciach nie są pewni, jak powitać mnie w języku hiszpańskim, jednak gdy kurs dobiega końca mówią płynnie po hiszpańsku. Kolejną zaletą tego kursu jest to, że przez wiele godzin spędzania czasu z uczniami, jestem w stanie dowiedzieć się wiele o każdym z nich i poznać jak najlepsze metody nauki dla nich. Oznacza to, że mogę przygotować zajęcia w bardzo profesjonalny sposób, dostosowany do konkretnych potrzeb uczniów. Niesamowity postęp uczniów daje mi ogromną satysfakcję w połączeniu z przyjaźnią, która utworzyła się podczas zajęć sprawia, że niezwykle trudno jest pożegnać się z uczniami kiedy ich kurs dobiegł końca.

Intensywny kurs hiszpańskiego w Madrycie – najważniejsze informacje

Minimalny Ilość tygodni 8

Liczba lekcji w tygodniu 20

Program kulturalno- rozrywkowy 5 zajęć programu kulturalno – rozrywkowego wliczone w cenę kursu.  Zazwyczaj zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 17.00 do 18.40. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać Madryt oraz kulturę Hiszpanii!

Daty rozpoczęcia kursu Nowe zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek w roku (również w trakcie świat Wielkanocnych i Bożego Narodzenia)

Daty rozpoczęcia kursów dla początkujących Co 2 tygodnie organizowane są kursy dla osób rozpoczynających przygodę z językiem hiszpańskim zupełnie od zera. Sprawdź daty rozpoczęcia kursów dla początkujących.

Liczba osób w klasie
Maksymalnie 8, średnio 6 osób w grupie – nasza szkoła oferuje jedne z najmniejszych grup zajęciowych w Madrycie.

Harmonogram 4 zajęcia dziennie od poniedziałku do piątku, możliwośc wyboru pomiędzy zajęciami porannymi i popołudniowymi.

Minimalny wiek studenta 17

Poziomy 
Od zupełnie początkujących (A1) do bardzo zaawansowanych (C2). Oferowane kursy obejmują wszystkie poziomy zaawansowania, zgodne z przyjętymi przez Radę Europy- CEFR poziomami biegłości językowej.

Długość trwania jednej lekcji w AIL Madrid 50 minut

Materiały szkoleniowe Podręcznik do nauczania języka hiszpańskiego rekomendowany przez prestiżowy Instytut Cervantesa, gwarantujący najwyższą jakość oraz najlepsze techniki nauczania języka hiszpańskiego. Zajęcia uzupełniają liczne materiały wizualne, hangouty, własne materiały szkoleniowe oraz Internet.

Certyfikat Certyfikat uczestnictwa otrzymywany po ukończeniu kursu oraz zdaniu obowiązkowego egzaminu .

Ceny Kursu Intensywnego języka w semestrze

Sprawdź również:

Wspaniałe zniżki. Dajemy 10 % zniżki na ceny kursu intensywnego języka hiszpańskiego.Jeżeli zapiszesz się na kurs w ciągu 8 tygodni zapłacisz 153€ za tydzień zamiast 170€. Jeżeli zdecydujesz się zostać 9 tygodni. Nie musisz placić za rejestrację.

>
Liczba Tygodni Cena kursu e Euro

8

1224€ – 153€ euro za tydzień

9 1377€ – 153€ euro za tydzień

1 dodatkowy tydzień 153

Opłata wpisowa pobierana przy zapisie na kurs: 50 Euros

Zalety nauki języka hiszpańskiego w AIL Madrid :