Instituto Cervantes


Premium kurs hiszpańskiego
Print this page

Premium kurs hiszpańskiego w Madrycie z Lucía Antolín

Hej, jestem Lucía. Urodziłam się i mieszkam przez całe życie w Madrycie.

Premium kurs hiszpańskiego w Madrycie jest niezwykle efektywnym sposobem nauki języka. Możesz zanurzyć się w języku hiszpańskim razem z naszymi 4 godzinnymi, codziennymi zajęciami, ciesząc się towarzystwem innych studentów, i dodatkowo mieć jedną godzinę zajęć indywidualnych z nauczycielem. Na zajęciach grupowych zwracamy największą uwagę na praktykę wszystkich umiejętności językowych niezbędnych do opanowania hiszpańskiego. Typowe zajęcia obejmują gramatykę oraz słownictwo, wszystko zorganizowane w dynamiczny i przyjemny sposób skupiony przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Organizujemy zabawne gry językowe, quizy, zabawy opierajace się na dynamice grupy, oglądamy krótkie filmiki, analizujemy teksty piosenek, odgrywamy scenki oraz organizujemy debaty. Wszystko to w spokojnej i relaksacyjnej atmosferze. Zajęcia indywidualne dają możliwość rozwiązania wszystkich wątpliwości które mogą pojawić się w trakcie zajęć grupowych, ćwiczenia poprawnej wymowy oraz wszystkich innych aspektów, które wymagają indywidualnej pomocy nauczyciela.

Nawet nie zliczę, ile razy na zakończenie kursu moi studenci stwierdzają  „Nie mogę uwierzyć że mój kurs tak szybko się skończył, przeleciało zdecydowanie za szybko.”

Premium kurs hiszpańskiego w Madrycie – najważniejsze informacje:

Liczba osób w grupie 20

Liczba zajęć indywidualnych w tygodniu 5

Program kulturalno- rozrywkowy 10 dodatkowych zajęć programu kulturalno- rozrywkowego wliczonych w cenę kursu (Program kulturalno - rozrywkowy)

Daty rozpoczęcia kursu Każdy poniedziałek w roku, poza studentami rzpoczynającymi naukę hiszpańskiego od zera (poziom A1), dla których zajęcia rozpoczynają się co 2 tygodnie. Prosimy o sprawdzenie najbliższych dat rozpoczęcia kursu dla początkujących. 

Harmonogram 4 zajęcia od poniedziałku do piątku, rano lub w południe. Harmonogram zajęć indywidualnych jest ustalany osobno w zależności od dyspozycyjności studenta oraz godzin odbywania się zajęć grupowych.

Długość trwania jednej lekcji 50 minut 

Ilość tygodni 1-52

Liczba osób w klasie Maksymalnie 8, średnia wynosi 6

Minimalny wiek studenta  17

Poziomy Wszystkie poziomy, od zupełnie początkujących do bardzo zaawansowanych (A1- C2) 

Certyfikat Certyfikat uczestnictwa.

Ceny Premium kursu hiszpańskiego w Madrycie

Sprawdź również:

Ilość tygodni kursu Ceny w Euro
320

640

3 960

1 dodatkowy tydzień 320

Przy rezerwacji 8 tygodni
2424 – równowartość 303 Euro/tydzień

Przy rezerwacji 9 tygodni

2727 – równowartość 303 Euro/tydzień (wliczona opłata wpisowa)

Jednorazowa opłata wpisowa: 50 Euro