Instituto Cervantes


Zajęcia indywidualne
Print this page

Prywatne zajęcia języka hiszpańskiego w Madrycie z Jesusem Palomares,

Indywidualne zajęcia języka hiszpańkiego bez wątpienia są najbardziej wygodną formą nauki języka, która pozostawia swobodę układania planu zajęć oraz przebiegu lekcji idealnie według wymagań studenta.  Sam decydujesz o liczbie zajęć , miejscu, czasie w którym chcesz, aby zostały przeprowadzone oraz zagadnienia nad którymi chciałbyć pracować. Aby zapewnić maksymelne postępy, ty sam kontrolujesz rytm i dynamikę zajęć.

Przed rozpoczęciem lekcji, zostaniesz poproszony o podanie szczegółowych informacji na temat  poziomu języka hiszpańskiego oraz celów i oczekiwań co do zajęć.Na podstawie tych informacjach, będziemy mogli stworzyć  w 100% spersonalizowany, indywidualnyprogram nauczania, na który będą składały się specjalnie dobrane do twojego profilu, materiały i ćwiczenia do nauki.Wszystko po to, abyś szybko mógł osiągnaćzałożone sobie cele, a może nawet uda ci sie je przewyższyć!

W czasie lekcji będziesz mógł poćwiczyć wypowiadanie się w różnych sytuacjach życia codziennego, dostosowujac wiedzę zbobytą na zajęciach do kontekstu i tematu rozmowy. Bezpośredni kontakt ze studentem pozwala mi na szybkie jego poznanie, określenie najodpowiedniejszych dla niego technik i metod nauki,  wzmocnienie motywacji czy wręcz podniesienie jej do granic możliwości. To działa w obie strony, student również może mnie lepiej poznać, w trakcie zajęć żartujemy sobie, nawiązuje sie pewna więź lub nawet przyjaźń, która usuwa strach oraz przełamuje bariery językowe.

Prywatne zajęcia języka hiszpańskiego mogą być realizowane niezależnie lub w połączeniu z każdym kursem (Student Care Team)oferowanym przez szkołę.  Moi koledzy z zespołuobsługi z przyjemnością zaplanują plan zajęć idealnie dostosowany do twoich wymagań.Mam nadzieję że zobaczymy się  wkrótce na jednych z moich lekcji!

Prywatne zajęcia języka hiszpańskiego FAQ

Ile zajęć mogę mieć  w ciągu tygodnia? Taką ilość jaką sobie życzysz. Uczniowie zazwyczaj biorą bloki 5, 10 lub 20 klas. Zalecamy uczęszczanie na prywatne lekcje w blokach dwóch godzin lekcyjnych.

Kiedy mogę zacząć zajęcia? Każdego dnia w tygdniu, z wyjątkiem sobót i niedziel.

Gdzie będę mieć zajęcia? Gdziekolwiek chcesz, mogą one odbywać się AIL Madrid, w twoim biurze nawet dla wygody w twoim domu.

Jaki jest plan zajęć? Prywatne zajęcia są zorganizowane dla twojej wygody. Mogą odbywać się każdego dnia tygodnia, z wyjątkiem weekendów od 8:30 do 22:00.

Jaki jest minimalny wiek aby wziąść udział w zajęciach indywidualnych? Nie ma limitu wieku dla zajęć

Jakie poziomy są dostępne? 6 różnych poziomów, zaczynająć od poziomu zero skończywszy na poziomie zaawansowanym

Jak długo trwają zajęcia? 50 minut. Każde zajęcia składają się z wiecej niż jednych zajęć.

Jaka jest minimalna liczba zajęć, którą mogę zarezerwować? 1

Czy otrzymam certyfikat na zakończenie kursu? Tak, Certyfikat zawiera liczbę zajęć w których uczestniczyłeś.

Ceny prywatnych zajęc języka hiszpańskiegoCena/zajecia
(1-9 zajęć) (Euros)
Cena/zajecia
(
10 + zajęć) (Euros)
W szkole
35 30

Poza AIL Madrid (w strefie metra A ) 44
39

Poza AIL Madrid (poza strefą metra A) Proszę skonsultować  Proszę skonsultować 

Zniżki dotyczą więcej niż 10 zajęć i są stosowany dopiero wtedy gdy całkowita wpłata wpłynie na konto AIL Madrid przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.
Jedne zajęcia poza AIL Madrid trwają 60 minut

Prywatne lekcje hiszpańskiego Mini Grup

Jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego z przyjacielem lub krewnym, możesz stworzyć własną grupę liczącą 2 lub 3 osoby, które czują się komfortowo ucząc się razem co pozwala obniżyć koszt zajęć.


Cena/zajecia
(1-9 zajęć) (Euros)
Cena/zajecia
(10+ clases) (Euros)
W szkole
 
Dla 2 uczniów
 
Dla 3 uczniów

40

45

35

40

 Poza AIL Madrid (w strefie metra A )

Dla 2 uczniów

Dla 3 uczniów49

5444

49


Poza AIL Madrid (poza strefą metra A) Proszę skonsultować  Proszę skonsultować 

*Sesja odnosi się do liczby kolejnych zajęć będących w tym samym dniu. Na przykład, rezerwując 3 zajęcia w tym samym dniu, będą one traktowane jako jedna sesja.

Czy można anulować zajęcia indywidualne języka hiszpańskiego?

Tak. Wystarczy poinformować zespół (Student Care Team) wysyłając email 24 godziny (jeden dzień roboczy) przed czasem klasy i wtedy możemy przełożyć zajecia w dogodnym czasie. Jeśli mniej niż 24 godziny (jeden dzień roboczy) zawiadomienia, zajęcia nie mogą odbyć się w późniejszym terminie.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat prywatnych zajęć języka hiszpańskiego w AIL Madryt, uprzejmie prosimy o kontakt z nami. Będziemy zadowoleni, że możemy Ci pomóc!

Więcej informacji:

  • Połącz swoje prywatne lekcje hiszpańskiego z intensywnym kursem
  • W jaki sposób można zapisać się na kurs hiszpańskiego?
  • Przetestuj swój poziom hiszpańskiego